KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 15763034
nr 1576 3034
Pastell
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Landskap, ej signerad. Bildmått: 21x26 cm, yttermått inklusive ram: 35x40 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 november 2023
kl 18:33:37
100 kr
150 kr
250 kr